Svatba na mlýně v Hradčanech

Jsme mlýn v Hradčanech v srdci Hané a geografickém středu Moravy. V oploceném areálu o rozloze hektaru si můžete uspořádat obřad, hostinu i večerní zábavu. Zázemí areálu má kapacitu až 170 osob. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním kulturních a společenských akcí. Během svatebního dne myslíme jak na svatebčany, tak i na jejich hosty i děti. Připravená je prohlídka hospodářských zvířat a společné focení, případně projížďky na koni. Muzeum veteránů v mlýnici s dětsku hernou zve k prohlídce. Venku je obří pískoviště s netradičními prolízkami. Catering máme ověřený desítkami svateb a tisíci spokojenými strávníky. V areálu našeho mlýna si můžete postavit vlastní stan nebo nocovat v autě/ obytňáku nebo karavanu. Pro novomanžele je připraven svatební apartmán. Zakládáme si na maximální péči pro naše hosty. Váš skvělý zážitek z návštěvy, je pro nás standart.

Napište mi na email Kenny@motokenny.cz nebo zavolejte 733504934 a domluvíme se na vašich přáních a požadavcích. Můžu vám „jen“ předat klíče a všechno je ve vaší režii nebo vám náš tým ochotně pomůže s uspořádáním částečně nebo kompletně od obsluhy, přes catering po kapelu. Nejbližší krásné ubytování pro další členy rodiny doporučujeme včas objednat v PENZION SKALKA https://www.penzion-skalka.cz

Prohlédněte si galerii, jak to u nás vypadá. Samozřejmě vás zveme na návštěvu, abyste si mohli prostory prohlédnout a utvrdit se, že SVATBA NA MLÝNĚ V HRADČANECH, je ta správná volba.